De Meeuw kiest opnieuw voor PerfectView

25 juli 2008

Stichting de Meeuw uit Rotterdam heeft onlangs opnieuw voor PerfectView gekozen. Naast een update van CRM heeft men ook voor een uitbreiding gekozen met de modules Activiteiten, Groepen en Mailing.


Beter relatiebeheer met Activiteiten, Groepen en Mailing

Naast standaard CRM gaat de Meeuw aan de slag een aantal aanvullende modules van PerfectView. Activiteiten wordt ingezet voor het organisatiebreed beheren en uitzetten van taken en activiteiten voor een betere opvolging van klantvragen. Met Groepen en Mailing kunnen vanuit PerfectView CRM campagnes worden gevoerd op vooraf gesegmenteerde doelgroepen.  

Stichting de Meeuw

Stichting de Meeuw is een Rotterdamse begeleidingsorganisatie die werkt aan kansen voor kinderen van 0 – 18 jaar. De Meeuw biedt begeleiding, advies, training en nascholing aan welzijnswerkers en leerkrachten. Op basis van hun vraag kan de Meeuw samen met hen een aanbod op maat formuleren dat betrekking heeft op activiteiten met aangaande de voorschool, sociale competenties, de brede school, onderwijskansenzones, opvoedingsondersteuning en ouderbetrokkenheid.

stichting de meeuw

PerfectView - Alle nieuwsitems - RSS feed - CRM SoftwareRSS-feeds

Laat u automatisch, makkelijk en snel op de hoogte houden van nieuws op het gebied van CRM en de ontwikkelingen binnen PerfectView met behulp van onze RSS-feed. Wat RSS-feeds zijn en een overzicht van de door PerfectView aangeboden RSS-feeds vindt u hier.