09 feb. 2009 | Nieuws

PerfectView aanwezig op CRM event

PerfectView is als innovatieve producent en leverancier van CRM software aanwezig op het 3e CRM innovation Event. Dat wordt op 26 maart gehouden in de Schouwburg te Arnhem.

Het CRM Innovation Event stelt CRM gebruikers in de gelegenheid om kennis te maken met de meest innovatieve trends op CRM gebied.

Programma CRM Innovation Event

Het event start om 10.30 uur met ontvangst en een kopje koffie of thee op de informatiemarkt. Vervolgens verzorgt de dagvoorzitter (Drs Wil Wurtz, voorzitter CRM Association NL) de opening en worden bezoekers toegesproken door een keynote speaker. Deze spreekt over CRM en de toekomst van 1:1 marketing. De bezoekers kunnen vervolgens 3 keer een parallelsessie naar keuze bezoeken. Verzorgd door partners met eventueel hun klanten over innovaties op het gebied van klantgericht ondernemen. Uiteraard is een lunch inbegrepen. De dag wordt ludiek afgesloten; gevolgd door een borrel. Voor, na en tussen de presentaties is er tijd en ruimte om de informatiemarkt te bezoeken.

De toegang is gratis!

Aanbevolen blogs

Aanbevolen, Nieuws | 23 dec. 2021

Callvoip integratie met PerfectView CRM

Aanbevolen, Nieuws | 06 apr. 2021

Leadinfo integratie met PerfectView